Kontakty a referencie

 

Kde nás nájdete

Panónska cesta 4

Bratislava – Petržalka

85106

Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok: 14:00 – 18:00

Sobota a Nedeľa: po dohode

Kontaktujte nás

Zarezervujte si váš termín skúšky šiat

V našom svadobnom salóne pristupujeme ku každej klientke individuálne a venujeme sa výhradne jednej klientke, preto je nutné si pred návštevou Salon Isabell rezervovať termín skúšky šiat vyplnením prihlasovacieho formuláru, prípadne na horeuvedených kontaktoch.

Za skúšku svadobných šiat si účtujeme vratný poplatok vo výške 30 EUR s DPH, ktorý vám bude odpočítaný z ceny prenájmu alebo kúpnej ceny svadobných šiat. Za skúšku spoločenských šiat si poplatok neúčtujeme.

7 + 3 =

Referencie

Čo o nás napísali naše zákazníčky

V prvom rade chcem oceniť profesionalitu a ústretovosť hlavnej manažérky salónu p. PETRY SEKERKOVEJ a neskutočne príjemné prostredie, ktoré očarí hneď pri vstupe. Nevesta sa cíti ako princezná a individuálny prístup k tomu len dopomáha. Odporúčam všetkými piatimi.

Michaela Sabova

Svadobné šaty

Prekrásne šaty,príjemné prostredie,top svadobný salon.Všetkým odporúčam:)

Mariana Mezesova

Svadobné šaty

Tento svadobný salón a šaty v ňom sú jednoducho nezabudnuteľné. Ak chcete byť romantická, rafinovaná a éterická nevesta, ste na správnom mieste 🙂 Prístup p. majiteľky je vysoko profesionálny a ústretový, v salóne je veľmi príjemná atmosféra. Škoda, že sa nedá dať 6 hviezdičiek 🙂

Natália

Svadobné šaty

Vladimira Kmetova

Svadobné šaty

Pin It on Pinterest

Share This