Inmaculada Garcia

bohémske svadobné šaty

Inmaculada Garcia

bohémske svadobné šaty
O značke

Inmaculada Garcia

Inmaculada Garcia navrhuje šaty pre odvážne a náruživé nevesty, ktoré sú zasnené a zároveň romantické, ktoré majú radi bohémske svadobné šaty s nádychom luxusu. Sú to svadobné šaty pre ženy, ktoré vedia čo chcú, ktoré hľadajú originálny dizajn avšak chcú byť stále klasické, elegantné a zmyselné nevesty. Šaty sú vyrábané s dôrazom na každý detail, evokujúce spojenie romantiky a moderny, sú to esencie, ktoré dávajú svadobným šatám od Inmaculada Garcia punc originality.

Bohémske svadobné šaty z kolekcie Hanami

Kobinácia tradície a avantgardy, kolekcia Hanami ponúka naozaj niečo pre každý štýl nevesty. Od bohémskych svadobných šiat A-čkového štýlu až po couture balerýnske šaty. Odvážne tylové vŕstvené sukne a kvetinové výlistky vytváraju tú správnu drámu. Klasické svadobné šaty z tejto kolekcie sa vyznačujú použitím fasicnujúcich látok, dokonalým spracovaním a šitím a nezameniteľnými štýlovými prvkami ako sú opasky v minimalistickom štýle, dlhé krajkové rukávy, čistá chrbtová časť a kvetinové aplikácie.

Z kolekcie Hanami sme pre vás vybrali od exkluzívnej španielskej návrhárky Inmaculada Garcia tieto modely svadobných šiat. Veríme, že sa vám budú páčiť. Celú kolekciu si môžete pozreť v galérii.

Kaori

Best-seller z kolekcie Hanami. Nádherné bohémske šaty.

Shion

Výpredajová cena – 850 EUR s DPH

Issei

Izumi

Výpredajová cena – 990 EUR s DPH

Chie

Výpredajová cena – 1194 EUR s DPH

Ruri

Výpredajová cena – 990 EUR s DPH

Mai

Výpredajová cena – 984 EUR s DPH

Saki

Výpredajová cena – 810 EUR s DPH

Kokoro

Výpredajová cena – 918 EUR s DPH

Chizu

Výpredajová cena – 954 EUR s DPH

Esme

Výpredajová cena – 1200 EUR s DPH

Erin

Výpredajová cena – 1446 EUR s DPH

Paige

Výpredajová cena – 1116 EUR s DPH

Pin It on Pinterest

Share This