Helena Kolan

boho svadobné šaty

Helena Kolan

boho svadobné šaty
O značke

Helena Kolan

Helena Kolan, izrealská návrhárka svadobných šiat začala svoju kariéru vo veku 17 rokov, keď navrhla a ušila prvé svadobé šaty pre svoju kamarátku. Avšak jej príbeh začal ešte skôr, keď bola malé dievčatko a jej prvé kroky viedli práve k šiacemu stroju.
 
V roku 2004 dokončila štúdium módeho dizajnu a priemyselné inžinierstvo v Tel Aviv. Počas 7-ich rokov pracovala dňom ako priemyselný inžinier a po nociach navrhovala a šila svadobné šaty. V roku 2011 sa rozhodla splniť si svoj sen a otvorila si v Tel Aviv svadobné dizajnové štúdio, na najexkluzivnejšom mieste, kde sídlia všetky významé značky v svadobnom biznise. Dnes jej štúdio patrí medzi jedno z hlavných a najprofesionálnejšich svadobných štúdií v krajine.
 
Kolekcie svadobných šiat od Helena Kolan sú známe ich elegenciu, prvotriedny kvalitu, ušité z tých najkvalitenjších materiálov. Dizajn boho svadobných šiat od Helena Kolan je o čistom a modernom svadobnom štýle, pričom každé svadobné šaty vyjadrujú jedinečný charakter ženy, ktorá ich má oblečené.
Nová kolekcia

Pre svadobnú sezónu 2019 Helena Kolan navrhla tieto svadobné šaty. Veríme, že sa vám budú páčit. Všetky tieto prenádherne boho svadobné šaty si môžete vyskúšať počas nadchádzajúcej Trunk Show v termíne od 14 – 16.6.2019. Zaregistrujte sa ešte dnes, miesta na Trunk Show sú limitované.

 

Zľava 20% na všetky objednávky z Helena Kolan Trunk Show

2019 Collection

Abigai

Andrea

Aubrey

Brianna

Clair

Dream Rene’e

Eden

Ellie

Esme

Eva

Faith

Gabriella

Hope

Kim

Laura

Liah

Meghan

Melody

Mille

Molly

Rose

Taylor

Willow

Video galéria
 

Inšpirácia pre vás. Pozrite si videá pre jednotlivé kolekcie od Helena Kolan.

Pin It on Pinterest

Share This