Galia Lahav Couture

haute couture svadobné šaty

Galia Lahav Couture

haute couture svadobné šaty
O značke

Galia Lahav

Galia Lahav je haute couture dizajnérsky dom, ktorý posunul na novú úroveň tvorbu svadobných šiat. Haute couture svadobné šaty od Galia Lahav nie sú jednoduché alebo skromné ale práve naopak exktravagantné s nádherným, výnimočným  dizajnom. So svojím jedinečným štýlom odhaleného chrbátu, viacvrstvovej tylovej hodvábnej sukne a aplikovaním talianskej ivory čipky, Galia Lahav zrodila značku, ktorá už roky patrí medzi tie najexkluzívnejšie vo svetovom svadobnom biznise. Všetky šaty z ateliéru Galia Lahav sú ručne vyrábané použitím najkvalitnejších krajčírskych techník. Kedže sa pri výrobe šiat kladie najvyšší dôraz na kvalitu, na každé šaty je potrebných minimlálne 120 hodín práce tích najlepších krajčírov v Izraeli. Už od vzniku dizajnérskeho domu Galia Lahav si dali tím okolo návrhárky Galia Lahav za cieľ pozmeniť pohľad na ženskú a svadobnú módu vytvorením najviac vyhľadávaných svadobných šiat. Túto exkluzívnu značku môžete konečne nájsť aj na Slovensku, jedine u nás, v svadobnom salóne Salon Isabell.
Nová kolekcia

Pre svadobnú sezónu 2019 sme pre vás vyberali haute couture svadobné šaty z dvoch kolekcií GALA, z jarnej kolekcie 2018 GALA Collection No. V a z jarnej kolekcie 2019 „GALA Collection No. VII„. Presvedčte sa sami, že Ide o naozaj nádherné haute couture skvosty, ktoré nemajú na slovenskom svadobnom trhu konkurenciu.

Spolu s best-sellers z predchádzajúcich kolekcií GALA Collection No. I – IV máme pre vás skladom už 14 modelov haute couture svadobných šiat. Veríme, že sa vám budú páčiť.

V prípade, že ste u nás vaše vysnívane haute couture svadobné šaty nenašli, radi ich pre vás objednáme aj z ostatných kolekcií. Všetky šaty z najnovšej kolekcie môžete nie len vidieť ale si ich aj vyskúšat počas GALA Trunk Show, ktorá sa koná dva-krát ročne v Salon Isabell. Sledujte našu sekciu blog a dozviete sa o tejto akcii aj termínoch viac.

GALA Collection No. VII

Kolekcia pre sezónu jar 2019 GALA Collection No. VII vás výdá na cestu do čarovného lesa.  

GALA G-207

Šaty v štýle morskej panny dokonale zvýrazňujúce vašu postavu, vyrobené z ručne vyšívanej korálkovej čipky, s priehľadnými bokmi.

GALA Collection No. V

Pri dizajne kolekcie pre sezónu jeseň 2018 sa v Galia Lahav inšpirovali jedným z piatich zmyslov – sluch.Táto kolekcia vás vzýva aby ste prinesli symfóniu zvukov do vašeho života. Je to kolekcia pre nevesty, ktoré sa chcú prechádzať, tancovať, žiť na svoj vlastný jedinečný rytmus.

Gala 1001

Svadobné šaty v štýle morskej panny vyrobené s použitím 3-D čipky, s hlbokým V výstrihom vpredu, nízko otvoreným chrbátom vzadu, doplnené o odnímateľný plášť z čipky.

GALA Collection No. IV

Svadobné šaty v urban-bohoštýle. Táto kolecia je inšpriovaná dvomi protichodnými prúdmi – pretínať a spájať. Definujú nový pohľad, formujú názory pre túto dynamickú dobu.

GALA 902

Nádherné svadobné šaty v bálovom štýle s ružovou sukňou, s aplikáciou ručne vyrábaných kvetín a s rukávmi cez ramená.

Gala 904

Nádherne vyzdobené šaty v štýle morskej panny, s odhaleným chrbtom a v-čkovým výstrihom vpredu. Vyrobené z prvotriednej čipky, zdobené geometricky usporiadanými ornamentami pretkávanými kryštálmi.

Gala 906

Sexi šaty v štýle morskej panny vyrobené z čipky, s hlobkým V-výstrihom. Sú vyzdobené s vyšívanými aplikáciami, obšitím a s kryštálmi obšitým opaskom okolo pása. Dodávajú sa s odopínateľnými šifónovými rukávmi.

Gala 909

Romantické šaty v štýle morskej panny s korzetom a úzskou sukňou vyrobené so sieťovanej látky. popretkávané perlami. Rukávy na ramená a malý výstrih.

Gala 911

Rozprávkové šaty v boho štýle pozostávajúce z vnútorných šiat z pletenej čipky a vintage ručne vyzdobenou vrchnou časťou vytvárajuce objemnú ale predsa priesvitnú siluletu.

Best-sellers z predchádzajúcich kolekcií

 

Okrem svadobných šiat z najnovšej kolekcie GALA Collection No. IV a GALA Collection No. V máme pre vás v ponuke aj best-sellers z predchádzajúcich kolekcií.

 

GALA Collection No. III

Kolekcia inšpirovaná bohámskym nekonvenčným životným štýlom. Materiály, siluety, prešivanie – to všetko tvorí jedinečné svadobné šaty  prepisujúce zaužívaný názor ako majú vyzerať šaty pre nevestu.

Gala 803

Čisté línie balerínových svadobných šiat s vysokým golierom a prekrytím cez ramená, priesvitný „opasok“ a objemná sukňa vo farebnej kobinácií telová a strieborná.

GALA 805

GALA Collection No. II

Kolekcia inšpirovaná láskou k prírode. Keď ste pripravená na lásku, padáte a prekvitáte vo svetle a divokosti vaších emocií, Presne taká je naša matka príroda.

Gala 702

Svadobné šaty v štýle morkej panny krásne zvýraznia vašu postavu.

GALA 708

Svadobné šaty inšpirované nádherným vzorom na sicilskych nástennych obkladoch sa vynačuju priliehavou siluletou a kombinácia antickej ružovej s ligotavou ivory čipkou a rozmanitými vzormi vytvárajú moderný vzhľad šiat.

Gala 710

Rozprávkové svadobné šaty v A-čkovom štýle z jemne ružovej organzi, s vystupujúcimi kvetmi s hodvábu, jemne dozdobené francúzskou čipkou a výšivkou.

Gala 711

Skladané balerínové šaty vyrobené z francúzskej čipky vo výnimočnom odtieni kapučíno a s ligotavým akcentom. Šaty majú skryté vrecká, veľkú skladanú sukňu a hlboký výstrih do V s ilúziou priesvitnosti.

GALA Collection No. I

Kolekcia inšpirovaná romantickými mestami sveta, kde sa tvoria príbehy lásky. Nevesty, ktoré uprednostňujú moderné, snové šaty vynikajúce svojou jemnosťou, eleganciou a zároveň sú pohodlné na nosenie si učite nájdie tie svoje vysnívané šaty v tejto kolecii.

GALA 607

Postava baletky bola inšpiráciou pre tento model. Silueta šiat  pripomína plesovú róbu. Horná časť šiat je ručne vyšívaná flitrami a perlami, organza a tyl tvoria nazberkanú sukňu.

Video galéria
 

Inšpirácia pre vás. Pozrite si videá pre jednotlivé kolekcie od Galia Lahav. Aj vy môžete vyzerať ako bohyňa v svadobných šatách od Galia Lahav.

Pin It on Pinterest

Share This