Marco & Maria

romantické svadobné šaty

Marco & Maria

romantické svadobné šaty
O značke

Marco & Maria

Módny návrhári Marco Marrero a Maria Diaz začali svoju profesionálnu kariéru v roku 1990 otvorením dizajnérskej a krajčírskej dielne v Puerto De La Cruiz, Tenerife. Od roku 2000 sa pravidelne zúčastnujú medzinárodných módnych show, kde prezentujú svoje najnovšie kolekcie. Svadobné šaty sú charakteristické použitím dizajnových prvkov ako sú taffetas, tulles a hodváb. Vo svojej poslednej kolekcii Marco & Maria vytvoril svadobné šaty spájajúce súčasne módne trendy s inšpiráciami z polovice 19-teho storočia. Charakteristickým znakom tvorby Marco&Maria je spájanie súčasnej doby s podnetmi z doby minulej, čím sa im podarilo vyvoriť jemné a romantické svadobné šaty.
Nová kolekcia pre rok 2018

Od prestížnej španielskej značky Marco & Maria sme pre sezónu 2017 pre vás vybrali z najnovšej kolekcie tieto modely svadobných šiat. Ak sa Vám páčia jemné a romantická svadobné šaty určite si u nás vyberete. V prípade, že ste nenašli vami vysnívané svadobné šaty od Marco & Maria u nás, radi vám ich objednáme.

2017-1007

Tieto šaty sme vybratli do nášho svadobného salónu, pretože sa vyznačujú jemnou eleganciou. Šaty sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov.

2017-1017

Chceli by ste vyzerať ako víla z rozprávky? Tieto svadobné šaty vás potom určite oslovia.

2017-1018

Opäť sme pre Vás pripravili svadobné šaty, v ktorých sa budete cítiť ako víla z rozprávky. Šaty sú charakteristiké hlbokým výstrihom vpredu, ktorý je zdobený kvetinami s čipky. Zadná časť šiat nechá vyniknúť pôvabu.

14.1031

Extravagantné svadobné šaty pre nevesty, ktoré sa neboja experimentovať a meniť zaužívané tradície. Budťe aj vy sami sebou.

Pin It on Pinterest

Share This