Požičovňa spoločenských šiat

Ak hľadáte spoločenské šaty, v ktorých zažiaríte na každej spoločenskej udalosti ste na správnom mieste. Naša požičovňa spoločenských šiat vám ponúka luxusné modely od rumunského dizajnérskeho domu Bien Savvy a jedinečné, na mieru šité exkluziívne spoločenské šaty od slovenskej dizajnérky Katky Vavrovej. Nami vybrané modely spoločenských šiat sú vhodné pre rôzne spoločenské príležitosti, či už je to ples, svadba, promócie, stužková alebo firemný večierok. Pozrite si našu ponuku spoločenských šiat a rezervujte si u nás termin skúšky šiat ešte dnes.

Pozičovňa spoločenských šiat

Luxus a jedinečnosť

Ak hľadáte spoločenské šaty, v ktorých zažiaríte na každej spoločenskej udalosti ste na správnom mieste. Naša požičovňa spoločenských šiat vám ponúka luxusné modely od rumunského dizajnérskeho domu Bien Savvy a jedinečné, na mieru šité, exkluzívne spoločenské šaty od slovenskej dizajnérky Katky Vavrovej. Nami vybrané modely spoločenských šiat sú vhodné pre rôzne spoločenské príležitosti, či už je to ples, svadba, promócie, stužková alebo firemný večierok. Pozrite si našu ponuku spoločenských šiat a rezervujte si u nás termin skúšky šiat ešte dnes.

Požičanie šiat

Ako to celé prebieha?

w

Dohodnutie termínu

Pred návštevou našeho svadobého salónu si dohodnite termín skúšky šiat. Prečo je to dôležité? Chceme sa venovať len a len vám, chceme aby ste mali dostatok času na výber tých správnych šiat pre vás a samozrejme aby ste si to celé aj užili, aby to bol pre vás neopakovateľný zážitok.

Výber šiat

V krásnom prostredí Salon Isabell si môžete vyskúšať toľko šiat, koľko len budete vládať. Postaráme sa o to, aby už skúška šiat bola pre vás neopakovateľným zážitkom. Pomôžeme vám pri výbere tých spravných šiat pre vás.

Odovzdanie šiat

Máte vybraté vaše vysnené spoločesnké šaty. Doladíme posledné detaily aby vám šaty dokonale sadli. Odchádzate od nás s pocitom, že ste si vybrali spoločenské šaty, v ktorých vyzeráte ako bohyňa.

Pin It on Pinterest

Share This